Doladowanie-Telefonu.pl
Doładowanie konta telefonu na kartę

Doładowanie 36i6 - doładowania konta telefonu na kartę

Zostań fanem

Lubisz szybko doładowywać konto Twojej komórki przez internet? Zostań fanem doładowań.

Doładowanie w 36i6 wygląda tak samo, jak w pozostałych platformach obsługiwanych przez Polkomtela. Masz do wyboru: kartę-zdrapkę, bankomat, internet, terminal POS, SMS albo zasilenie z innego telefonu w abonamencie w Plusie.

Telekarta dostępna jest w nominałach: 10, 30 i 50 zł. Każda zawiera pod paskiem kryjącym telekod liczący 14 albo 16 cyfr. Zdrap ostrożnie osłonę. Możesz zasilić konto w trybie „Raz, Dwa, Trzy” albo „na Szóstkę”. W pierwszym przypadku wpisujesz w telefonie *123*telekod# i naciskasz „zadzwoń”. W sposobie „na Szóstkę” dzwonisz na 5555 i postępujesz wedle wytycznych. Doładowanie za pomocą zdrapki jest możliwe z Twojego telefonu, z innego telefonu w Plusie (wówczas wpisuje się komendę *123*telekod*nr_telefonu, który chce się zasilić# i wciska „zadzwoń”).

Zasilić telefon w 36i6 zdrapką można również za pomocą telefonu stacjonarnego albo komórki w innej sieci. Wówczas dzwonimy pod stacjonarny numer (22) 6075555. Dokładnie tak samo wygląda doładowanie 36i6 przez terminal.

Zasilaj w domu albo gdziekolwiek jesteś

Równie proste jest doładowanie do 36i6 w bankomacie. Wkładamy kartę, wpisujemy PIN, z menu wybieramy usługę doładowania telefonów i sieć Plus. Następnie podajemy numer, wartość transakcji i wciskamy „zatwierdź”. Czekamy na potwierdzenie i wydruk.

Doładowanie konta 36i6 przez internet umożliwia serwis doladowanie-telefonu.pl/36i6. Będzie nam do tego potrzebne – poza komputerem z łączem internetowym – konto w banku albo karta płatnicza. Po wpisaniu numeru telefonu i wartości doładowania nastąpi przekierowanie na stronę banku albo do centrum autoryzacyjnego.

Bonus za abonament

Jeśli mamy konto internetowe, to również tam możemy doładować telefon w 36i6. Poszukajmy w menu odpowiedniej usługi. Uruchamiają ją kolejne banki w ramach bankowości elektronicznej.

Do zasilenia przez SMS także będziemy potrzebować konta banku albo odpowiedniej karty płatniczej/kredytowej. Polkomtel tradycyjnie nagradza tych, którzy skorzystają z doładowania telefony prepaidowego (na kartę) za pomocą telefonu w abonamencie. Dzięki takiej formie można zyskać dodatkowo 20 proc. wartości zasilenia.

Dostawcą usługi doładowania jest firma Unikupon SA, Kielce, ul. Sandomierska 105 | © 2010-2011 doladowanie-telefonu.pl | Partnerzy: Mobiltelefoner