Doladowanie-Telefonu.pl
Doładowanie konta telefonu na kartę

Doładowanie POP - doładowania konta telefonu na kartę w POP

Zostań fanem

Lubisz szybko doładowywać konto Twojej komórki przez internet? Zostań fanem doładowań.

Telefon na kartę w Orange POP doładujemy tak samo jak w innych sieciach. Nowością jest możliwość zasilenia komórki z telefonu stacjonarnego w sieci TP SA.

Doładowanie konta w Orange POP odbywa się na osiem sposobów. Oprócz znanych u innych operatorów metod (wpisanie kodu ze zdrapki lub terminala, zasilenie w bankomacie, przelewem SMS, czy z telefonu użytkownika innej sieci), możemy wybrać doładowanie POP z abonamentu i doładowanie POP przez internet.

Z telefonu w TP SA

Rozwiązaniem niespotykanym u innych operatorów komórkowych jest zasilenie konta z telefonu stacjonarnego w TP (Telekomunikacja Polska SA i Orange należą do jednej grupy kapitałowej).

Trzeba zadzwonić pod numer 0 703 900 900, wybrać numer, który chcemy zasilić. Zostanie on automatycznie doładowany kwotą 10 zł. Żeby skorzystać z tej opcji, musimy mieć telefon z wybieraniem tonowym oraz wyłączyć blokadę prezentacji numeru.

Z abonamentu w Orange

Doładowanie POP z abonamentu polega na zasileniu konta użytkownika Orange POP przez osobę mającą telefon na abonament w tej sieci. Dzięki temu rozwiązaniu klient POP dostaje gratisowo 20 proc. kwoty doładowania na rozmowy, SMS-y, MMS-y, transmisję danych w Orange i na stacjonarne.

Usługa wymaga aktywacji, której można dokonać trojako: dzwoniąc pod numer *500 i postępując wedle wytycznych Automatycznego Biura Obsługi (ABO); dzwoniąc do Biura Obsługi Klienta pod numer *100 albo *600 (dla taryf biznesowych); wybierając odpowiednią opcję w panelu użytkownika na Orange Online (portal dla zarejestrowanych klientów Orange). Tą drogą można zasilić telefon w POP-ie kwotą 5-200 zł (z zaokrągleniem do całych złotych). Jak? Wysyłając SMS-a o treści DOŁADUJ pod nr 8088 z kwotą doładowania i numerem klienta (np. DOŁADUJ 50 501100100). Można też aktywować usługę w panelu użytkownika na Orange Online albo połączyć się z ABO.

Kodem i przez internet

Jeśli chodzi o zdrapkę, klient ma do wyboru nominały: 5, 25, 50 i 100 zł. Ten ostatni jest premiowany 10 proc. bonusem (dostajemy 110 zł). Trzeba wpisać w telefonie *125*telekod_ze_zdrapki# i nacisnąć „zadzwoń” albo zadzwonić pod nr *500 i postąpić wedle wytycznych.

Doładowanie POP przez internet odbywa się przez stronę doladowanie-telefonu.pl/pop - Dostępne nominały zasileń to: 5, 10, 25, 40, 50, 100 i 200.

Dostawcą usługi doładowania jest firma Unikupon SA, Kielce, ul. Sandomierska 105 | © 2010-2011 doladowanie-telefonu.pl | Partnerzy: Mobiltelefoner