Doladowanie-Telefonu.pl
Doładowanie konta telefonu na kartę

Doładowanie Sami Swoi - doładowania konta telefonu na kartę

Zostań fanem

Lubisz szybko doładowywać konto Twojej komórki przez internet? Zostań fanem doładowań.

Sieć Sami Swoi umożliwia zasilenie telefonu w spotykanych obecnie formach. Doładowując przez internet, mamy możliwość wyboru większej ilości nominałów niż w przypadku karty-zdrapki.

Doładowanie konta w Sami Swoi odbywa się na sześć sposobów. Tradycyjną formę jest karta-zdrapka. Ma ona nominały: 10, 20 i 40 zł. Zdrapujemy powłokę chroniącą 14- lub 16-cyfrowy kod, następnie wpisujemy w telefonie *123*Telekod# i naciskamy zieloną słuchawkę („zadzwoń”). Można też zadzwonić pod bezpłatny numer 3333 i postępować wedle wskazówek.

Przez terminal

Podobnie odbywa się doładowanie przez POS, czyli punkt drukujący kod z terminala. Postępujemy jak wyżej (tyle że nie zdrapujemy zdrapki, bo jej nie ma). Można też wybrać doładowanie bezpośrednio z terminala. Podajemy sprzedawcy numer telefonu, jaki chcemy zasilić (swój albo znajomej, brata, itp.), wartość zasilenia i sposób płatności (gotówka bądź karta bankomatowa).

Przez internet

Do nowoczesnych form doładowania Sami Swoi należą internet i bankomat. Nowością jest możliwość zasilenia konta z innego telefonu abonamentowego w sieci Plus albo poprzez skorzystanie z usług mobilnego sprzedawcy. Żeby zasilić konto w telefonie przez internet, należy wejść na stronę doladowanie-telefonu.pl/sami-swoi - tam wpisujemy numer do zasilenia i adres e-mail, na który przyjdzie potwierdzenie operacji. Następnie wybieramy kwotę doładowania (10, 20, 40, 80, 160 albo inną w całych złotych) i sposób płatności (przelew z jednego z podanych na stronie 16 banków albo kartą płatniczą w odpowiednim systemie – przed transakcją upewnijmy się, czy nasz bank wydał zgodę na tego typu operacje z użyciem karty).

W zależności od banku doładowanie powinno nastąpić po okresie od 2 minut (Inteligo, ING, Kredyt Bank) do 3 dni roboczych (pozostałe).

W bankomacie

Doładowanie konta w Sami Swoi w bankomacie jest również bardzo proste. Po włożeniu karty płatniczej i zalogowaniu się wybieramy z menu opcję „doładowania telefonów” i sieć Sami Swoi. Wpisujemy numer, kwotę zasilenia i naciskamy OK. Jeśli wszystko przebiegło poprawnie, dostaniemy SMS-a o doładowaniu. Teraz trzeba wyłączyć i włączyć telefon. W przypadku, gdy zasilamy telefon w Sami Swoi SMS-em z numeru abonamentowego w sieci Plus, dostajemy bonus. Ma on wartość do 20 proc. sumy doładowania.

Dostawcą usługi doładowania jest firma Unikupon SA, Kielce, ul. Sandomierska 105 | © 2010-2011 doladowanie-telefonu.pl | Partnerzy: Mobiltelefoner