Doladowanie-Telefonu.pl
Doładowanie konta telefonu na kartę

Doładowanie Orange - doładowania konta telefonu na kartę

Zostań fanem

Lubisz szybko doładowywać konto Twojej komórki przez internet? Zostań fanem doładowań.

Doładowanie konta w Orange Go, Orange Music, Orange Mix odbywa się tak samo jak w Orange POP. Do wyboru jest wiele opcji, w tym niedostępne u innych doładowanie z telefonu stacjonarnego.

Zasilenie telefonu w Orange Go, Orange Music i Orange Mix jest możliwe przez:

Jest też opcja zasilenia:

Użytkownicy innych sieci mogą zasilić konto w Orange, dzwoniąc pod 501700700.

Im więcej doładujesz, tym lepiej

Orange Go jest taryfą malejącą. Oznacza to, że im wyższą kwotą doładowujemy konto, tym taniej dzwonimy i esemesujemy. Są też premie za staż (długie korzystanie z usług Orange), częste zasilenia telefonu (maksymalnie co 25 dni). Wyższe doładowanie w Orange możemy uzyskać, kupując promocyjne zasilenie z terminalu. Za 35 zł dostajemy 60 minut do wykorzystania przez miesiąc na usługi w sieci. Trzeba tylko wpisać w telefonie *125*telekod# i nacisnąć „zadzwoń” albo połączyć się z darmowym numerem *500.

Gdy zamówimy darmowy starter przez internet (z gratisową dostawą), to 12 kolejnych doładowań za minimum 25 zł Orange nagradza dodatkowymi 10 zł na połączenia i SMS-y w sieci.

Im częściej i dłużej, tym lepiej

Premia za częste zasilenia aktywuje się wtedy, gdy doładowujemy telefon kwotą min. 25 zł nie rzadziej niż co 25 dni. W zależności od nominału doładowania dostaniemy 30-120 minut oraz niższe stawki na połączenia, SMS-y i MMS-y do Orange, na stacjonarne i innych sieci.

Żeby skorzystać z bonusów za staż, trzeba doładowywać regularnie telefon (nie rzadziej niż co 25 dni) za minimum 25 zł. Im dłużej jesteśmy w Orange, tym wyższy bonus za staż otrzymujemy (nawet 30 proc. gratisowego zasilenia przy 25 miesiącach obecności w sieci). Dodatkowe środki możemy wykorzystać na usługi w sieci i na połączenia ze stacjonarnymi.

Dostawcą usługi doładowania jest firma Unikupon SA, Kielce, ul. Sandomierska 105 | © 2010-2011 doladowanie-telefonu.pl | Partnerzy: Mobiltelefoner