Doladowanie-Telefonu.pl
Doładowanie konta telefonu na kartę

Doładowanie MixPlus - doładowania konta telefonu na kartę

Zostań fanem

Lubisz szybko doładowywać konto Twojej komórki przez internet? Zostań fanem doładowań.

Mając telefon w MixPlusie możemy zasilić go na kilka sposobów. Operator daje nam dodatkowe złotówki, jeśli doładujemy konto kwotą wyższą niż zapisane w umowie miesięczne doładowanie.

Doładowanie MixPlus odbywa się w taki sam sposób, jak telefonów na kartę w Simplus. Możemy wybrać zasilenie: telekartą (wpisując kod, jaki pojawi się po zdrapaniu powłoki), przez terminal POS w kiosku, przez SMS, przez internet (doladowanie-telefonu.pl/mixplus), poprzez usługę w bankomacie, z konta internetowego w jednym z banków albo doładowanie od mobilnego sprzedawcy.

Ponadto konto w MixPlus można doładować z innego telefonu na abonament w Plusie. Dzięki temu zyskuje się nawet 20 proc. kwoty zasilenia (np. za kwotę doładowania 40 zł użytkownik MixPlus dostaje 48 zł).

Wartość doładowania wynika z umowy

Wartość doładowania konta MixPlus zależy od umowy, jaką podpisaliśmy. W niej określono liczbę zasileń (np. 36) i ich minimalną wartość (np. 30 zł).

Z reguły jest tak, że bardzo atrakcyjne telefony dostępne są w zobowiązaniu min. 50 zł. Oznacza to, że musimy doładować telefon minimum taką kwotą. W przeciwnym razie kwota zasili nasze konto, ale nie pomniejszy liczby zobowiązań pozostałych do wypełnienia umowy oraz nie przedłużymy jego ważności. W konsekwencji w telefonie najpierw zostaną zablokowane połączenia wychodzące, a po 60 dniach Polkomtel przestanie świadczyć usługi i nałoży karę zapisaną w umowie.

Premie w MixPlus

Wartość miesięcznych doładowań mieści się w przedziale 30-100 zł. Doładowanie telefonu MixPlus wyższą kwotą niż miesięczne zobowiązanie pozwala uzyskać premię. Jeśli nasze zobowiązanie wynosi 30 albo 40 zł, a my zasilimy telefon kwotą 50-99 zł, dostaniemy 10 proc. wartości (5-9,9 zł). Jeśli doładujemy kwotą 100-149 zł, otrzymamy gratisowo 15 proc. wartości zasilenia (tj. 15-22,35 zł). Natomiast zasilenie sumą 150 zł pozwoli uzyskać 20-proc. premię (30 zł).

Doładowanie telefonu w MixPlusie przez internet odbywa się podobnie jak w Simplusie. Trzeba mieć konto w jednym z podanych na stronie doladowanie-telefonu.pl banków albo kartę płatniczą w systemie Visa bądź MasterCard. W zależności od tego wybieramy opcję płatności poprzez bankowość elektroniczną albo kartę płatniczą.

Dostawcą usługi doładowania jest firma Unikupon SA, Kielce, ul. Sandomierska 105 | © 2010-2011 doladowanie-telefonu.pl | Partnerzy: Mobiltelefoner