Doladowanie-Telefonu.pl
Doładowanie konta telefonu na kartę

Doładowanie Heyah - doładowania konta telefonu na kartę

Zostań fanem

Lubisz szybko doładowywać konto Twojej komórki przez internet? Zostań fanem doładowań.

Konto w Heyah zasilimy w standardowy sposób: tradycyjnie, w domu przez internet, w bankomacie albo podczas zakupów w markecie czy tankowania na stacji benzynowej lub z numeru abonamentowego w Erze.

Doładowanie telefonu w Heyah jest możliwe na siedem sposobów. Możemy: wybrać doładowanie Heyah przez internet, kupić kod na doładowanie w Heyah (w postaci zdrapki albo wydruku z terminala w jednym z wielu punktów albo w salonie Ery), zasilić konto przelewem z rachunku bankowego albo wydaną w Polsce kartą płatniczą. Jest też opcja zasilenia w bankomacie i z abonamentu osoby posiadającej numer w Erze (nie dotyczy wybranych taryf Era Biznes).

Kodem

14-cyfrowy kod na doładowanie Heyah znajduje się na zdrapce o nominale: 5, 20, 30 i 50 zł. Ważności konta nie przedłuża ta pierwsza (czyli trzeba zasilić telefon za min. 20 zł). Aby doładować tym sposobem konto, należy wpisać *109*kod_z_kuponu# i nacisnąć „zadzwoń”.

W identyczny sposób odbywa się zasilenie kodem kupionym z terminalu, który znajduje się w punktach usługowych i handlowych (np. w Media Markt, OLE!, na stacjach benzynowych).

Bankowo

Jeśli posiadamy rachunek bankowy w jednym z 11 banków (m.in. ING, BPH) oferujących doładowanie Heyah, to możemy zasilić telefon, nie wychodząc z domu. Kwota doładowania mieści się w przedziale 5-500 zł. Zasilić telefon możemy też w bankomatach BGŻ-tu, BZ WBK i sieci Euronet. W dwóch pierwszych minimalna kwota doładowania wynosi 20 zł, maksymalna – 500 zł. Natomiast w bankomatach Euronetu doładujemy telefon już za 5 zł. Wystarczy włożyć kartę do bankomatu, podać PIN i wybrać usługę doładowań.

Przez internet

Doładowanie za 5 zł w Heyah jest też możliwe, gdy płacimy kartą kredytową/bankomatową. Tyle że w ten sposób zasilimy swój telefon kwotą maksymalnie 250 zł. Członkowie Klubu Heyah dostają gratis 10 proc. doładowania. Żeby dokonać doładowania konta Heyah przez internet, musimy odwiedzić stronę doladowanie-telefonu.pl/heyah - tam wpisujemy numer, kwotę (5-500 zł) i wybieramy sposób płatności.

Z abonamentu

Posiadacze telefonu na abonament w Erze mogą zasilić konto użytkownikowi Heyah kwotą 10 i 25 zł. Wcześniej trzeba aktywować usługę (SMS-em albo dzwoniąc na infolinię). Później należy wejść w menu SIMextra i postępować wedle wskazówek.

Dostawcą usługi doładowania jest firma Unikupon SA, Kielce, ul. Sandomierska 105 | © 2010-2011 doladowanie-telefonu.pl | Partnerzy: Mobiltelefoner